Absolventský projekt Alexandry Szabados vytvořený pomocí ARCHLine.XP

Je nám potěšením předvést absolventský projekt interiérového designu Alexandry Szabados.

Prohlášení

S hrdostí představujeme práce absolventů interiérového designu. CadLine Ltd. umožnila transformaci jejich nápadů do zážitků poskytnutím designového softwaru ARCHLine.XP pro vzdělávací instituce. Studenti byli schopni vytvořit zcela nové zážitky a vztahy mezi lidmi a místy.

O Alexandře Szabados

„Why B.A.D.? Because there is no BAD idea“

Nejen pouze byt, ale životní pocit!

Styl a móda mě vždy provázely po celý můj život. Přestože jsem žila svůj život jako letuška nad mraky, období omezení kvůli vypuknutí CoVIDu mi otevřely nové perspektivy. V září 2021 jsem složila zkoušku z interiérového designu, takže moje fantazie se mohla začít volně pohybovat. Rád žiji svůj život na 120 procent, což se odráží i v mé práci. Sledovat, oblíbit si, realizovat.
Mým cílem jako interiérové designérky je poskytnout všem svým klientům životní pocit, který může dát jen dokonale vyrovnaný domov.

Očekávání zákazníků a rodinný model

Do bytu se bude stěhovat pár kolem čtyřicítky se svou dospívající dcerou. Jsou spokojeni se systémem podlahového vytápění, ale podmínkou je estetické skrytí kotle. Manželé chtějí otevřít úzké prostory v bytě a zcela nově definovat prostory. Podlaha by měla být všude nahrazena dřevěnými parketami nebo žulovými dlaždicemi.

Jejich životní podmínky se kvůli COVID změnily, takže je nutné pracovat z domova. Manžel je webdesignér, manželka je překladatelka. Chtěli by mít kancelář, kde by mohli pracovat v klidu. Rodina je sportovně založená, vede uvolněný životní styl a má mnoho přátel. Většinou organizují velké večeře pro své přátele, takže jsem musela navrhnout obývací pokoj a jídelnu vhodnou pro tyto příležitosti. Netrvají na jediném stylu, z posouzení potřeb vyplývá, že skandinávský, moderní a japonský styl jim leží na srdci.

Alexandra Szabados

Návrhářka interiérů

Kontakty:
Web:  https://instagram.com/bogar_alexa_design?utm_medium=copy_link
email: bogar.alexa.design@gmail.com