ARCHLine.XP INTERIOR – BIM software pro architekty a interiérové designéry

ARCHLine.XP INTERIOR je specializovaný CAD/BIM software pro návrhy interiérů, kuchyní, koupelen a tvorbu kompletní technické dokumentace včetně fotovizualizace. Vše v jednom komplexním programu. Není třeba dalších pluginů ani doplňků.

Licence pro jednoho uživatele zahrnuje:
– trvalou, časově neomezenou licenci
– aktualizace do doby vyjití nové verze
– aktualizaci zakoupené verze na novou verzi za zvýhodněnou cenu
– telefonickou a emailovou technickou podporu po dobu jednoho roku
– konzultace Vašich projektů po dobu jednoho roku
– individuální školení přes sdílení obrazovek (2 hodiny zdarma, další možno zakoupit)
přístup do uživatelské zóny s knihovnami, návody, tutoriály a hypertextovou referenční příručkou
českou lokalizaci (sw+nápověda), českou referenční příručku

CO NABÍZÍME

ARCHLine.XP je vybaven silnými funkcemi pro interiérové designéry, které jim pomáhají vizualizovat a sdělovat jejich nápady ve 3D prostředí přátelském pro klienta.
Nevyžadují se žádné předchozí zkušenosti s CAD, což umožňuje interiérovým designérům vytvářet vlastní návrhy nebo měnit stávající plány.

Vytvářejte dokumentaci společně s ohromujícími 3D vizualizacemi a 360 panoramatickým virtuálním domovem, kterým můžete projít.

Lehce osvojitelný, snadno použitelný, rychlý a přesný software, ve spojení se spravedlivým cenovým modelem.

NÁVRH INTERIÉRU JEDNÍM KLIKNUTÍM

Využijte našich uživatelsky přívětivých one-click funkcí a rychle proměňte prázdné budovy na příjemné a obyvatelné prostory. Pomocí našeho nástroje Modelář místností můžete upravovat dekory, dlažby a obklady a složité detaily stěn.

Pro práci s těmito nástroji není třeba žádné zkušenosti s CAD, takže trávíte méně času učením a více skutečným designem.

VIZUÁLNÍ NÁVRH

Nedostatečná prezentace může podkopat promyšlený, technicky pečlivě navržený plán, ale nádherně provedené vizualizace mohou vše spravit.

K usnadnění vaší práce použijte architektonické půdorysy, řezy a kolmé pohledy na zeď. Pokud jde o prezentaci vašim klientům, spolehněte se na naše fotorealistické vizualizace, náladové desky nebo dokonce umožněte klientovi vstoupit do návrhu pomocí našeho 360 virtuálního panoramatického zobrazení.

NÁVRH NÁBYTKU

Oživte svůj plán pomocí nábytku. Stáhněte si objekty z 3D Warehouse přímo do svého plánu, nebo použijte naše vestavěné modely.

Nenašli jste, co jste hledali? Vytvořte si vlastní! Navrhujte skříně, kuchyňské prvky a mnoho dalšího. Přizpůsobte velikost, styl, povrch a otestujte několik verzí stejného rozvržení během několika minut a udržujte tu, která se vám nejvíce líbí.

PROJEKTOVÁNÍ A DOKUMENTACE

ARCHLine.XP má silný CAD engine spojený s uživatelsky přívětivým přístupem. I když program obsahuje nejdůležitější příkazy CAD, není třeba předchozích zkušenosti ani dovednosti kreslení.

Importujte existující výkresy, proměňte své 2D plány na ohromující 3D modely a přidejte kóty a anotace pro přesnost.

Užitím softwaru máte skvělý nástroj pro kreslení dechberoucích interiérů – ujistěte se, že je sdílíte se svými klienty prostřednictvím našich plně přizpůsobitelných tiskových sestav.