ARCHLine.XP LIVE – animační a vizualizační software

ARCHLine.XP LIVE je snadno použitelný animační software pro vizualizaci projektů. Proměňte svůj 3D návrh na zážitkové modely, vytvářejte vysoce kvalitní obrázky, videa, průlety a průchody.

Licence pro jednoho uživatele zahrnuje:
– trvalou, časově neomezenou licenci
– aktualizace do doby vyjití nové verze
– aktualizaci zakoupené verze na novou verzi za zvýhodněnou cenu
– telefonickou a emailovou technickou podporu po dobu jednoho roku
– konzultace Vašich projektů po dobu jednoho roku
– individuální školení přes sdílení obrazovek (1 hodina zdarma, další možno zakoupit)
přístup do uživatelské zóny s výukovými webináři a samostatnými videi
českou lokalizaci

CO NABÍZÍME

ARCHLine.XP LIVE umožňuje vizualizaci architektury a vnitřních prostor v reálném čase, simulaci materiálů, slunce, lamp, vegetace, vody a dalších environmentálních prvků, jako jsou lidé, vozidla atd.

Není čas na vykreslení, takže můžete reagovat na požadavky vašich klientů okamžitě, za chodu a odrážet změny během několika minut, bez ohledu na velikost a složitost projektu. Méně času stráveného na vykreslování znamená více času zbývajícího na design.

PROPOJENÍ ARCHLINE.XP – ARCHLINE.XP LIVE

ARCHLine.XP LIVE má přímé a bezproblémové připojení k ARCHLine.XP – přeneste svůj BIM model do virtuálního prostoru jedním kliknutím. Žádná prodleva s výpočtem renderingu a žádná ztráta dat, rovnou dechberoucí vizualizace během několika minut.

VIZUÁLNÍ NÁVRH

S ARCHLine.XP LIVE můžete oživit vaše návrhy, vdechnout prostoru pohyb, vegetaci, lidi, vozidla, život atd.

Nálada vašeho návrhu se dotkne vašich klientů, pokud se budou moci volně procházet, cítit a prožívat jejich budoucí vlastnictví, dlouho předtím než se stane realitou – živé průchody, vysoce kvalitní videa a další: vše je o pohybu.

Přidejte do svých plánů skutečnou vodu, obklopte ji stromy a rostlinami a podívejte se, jak se jejich listy pohybují ve větru.