ARCHLine.XP LIVE – animační a vizualizační software

ARCHLine.XP LIVE je snadno použitelný animační software pro vizualizaci projektů. Proměňte svůj 3D návrh na zážitkové modely, vytvářejte vysoce kvalitní obrázky, videa, průlety a průchody.

Licence pro jednoho uživatele zahrnuje:
– trvalou, časově neomezenou licenci

– zdarma aktualizace zakoupené verze do doby vyjití nové verze (nová release zakoupené verze)
– emailová technická podpora (časově neomezeno)
– aktualizaci zakoupené verze na novou verzi (upgrade) za zvýhodněnou cenu
přístup do uživatelské zóny s knihovnami, návody, tutoriály a hypertextovou referenční příručkou (pro uživatele aktuální verze)
českou lokalizaci
rozšířenou technickou podporu po dobu jednoho roku, která obsahuje:
… telefonickou a emailovou technickou podporu
… konzultace Vašich projektů
… individuální školení přes sdílení obrazovek (1 hodina zdarma, další možno zakoupit)
(rozšířenou technickou podporu lze opět obnovit zakoupením upgrade)

OKAMŽITÉ VIZUALIZACE

Statické snímky
Vaše vizualizace jsou připraveny hned, jakmile naleznete ten správný úhel pohledu. Neexistuje žádný čas na výpočet renderingu, takže okamžitě můžete odeslat obrázky svým klientům.

Animace
Vytvářejte vysoce kvalitní animované klipy ve vysokém rozlišení a spojte je do jednoho průletu, aniž byste museli používat softwarové produkty pro úpravy videa třetích stran.
A co víc, není třeba čekat hodiny, než bude vaše animace připravena, protože jsou ihned vytvořeny a připraveny k prohlížení na vašem počítači nebo jakémkoli chytrém zařízení.

Panorama 360
Vezměte svého klienta tam, kde je akce, a při prezentaci svých projektů používejte 360stupňové panoramatické snímky. Pošlete svou práci svým klientům, kteří mohou na svých vlastních zařízeních prozkoumat, co jste vytvořili. Pro takový zážitek není třeba instalovat žádný další software.

VÁŠ NÁVRH HOVOŘÍ ZA VÁS

Materiály jako živé
Díky skutečně realistickým a detailním materiálům lze zdůraznit i ty nejmenší detaily vašich povrchů. Vyzkoušejte nespočet variací a nápadů a najděte ten, který opravdu odpovídá vašemu stylu.

Fantastická světla
Ať už se jedná o hřejivé pohlazení vycházejícího slunce nebo náladová světla interiéru, vaše fantazie nemá žádné omezení. Nastavte intenzitu, barvu, teplotu a ukažte svůj design v nejlepším možném světle.

Vodní plochy
Používejte dynamicky se pohybující vodní plochy ve vanách, bazénech, které se vlní ve větru, abyste dosáhli ještě přirozenějšího účinku.

EFEKTY, KYPÍCÍ ŽIVOTEM

Animované povrchy
Okořeňte své 3D povrchy skvělým videoobsahem na velkoplošné televizi nebo na animované reklamě ve vašem návrhu; nic víc již nepotřebujete, abyste získali ohromující vizuální prvky.

Přesvědčivé efekty
Projděte si knihovnu LIVE a získejte efekty připravené k okamžitému použití, jako jsou plameny, světlo svíček, kouř z komína, pára atd. Stačí jen pár efektů a jakákoli část vašeho designu ožije.

Skutečné odrazy
Zrcadla, velké skleněné portály a mnoho dalších reflexních ploch lze vizualizovat pomocí skutečných odrazů. Abyste dosáhli dokonalé iluze, můžete jas a kvalitu odrazů upravit pomocí jednoduchých posuvníků.

POHYB KAMKOLIV SE PODÍVÁTE

Lidé
ARCHLine.XP LIVE je dodáván s vysoce kvalitními animovanými lidskými aktivitami připravenými k použití, které pomáhají zvýšit realističnost vašich vizualizací. Můžete nakreslit animační dráhu pro lidské postavy a lidé začnou chodit nebo běhat na základě vybrané animace, nebo pokud chcete, mohou také zahájit konverzaci.

Pohybující se vozidla a předměty
Umístěte vozidlo do modelu, nakreslete trasu a nastavte rychlost pohybu. To je vše, co potřebujete k zalidnění ulic vaší vizualizace v několika krocích. Samozřejmě můžete přivést 3D modely z externích zdrojů, abyste do svých návrhů přidali inteligentní vysavače nebo jiné pohyblivé objekty.

Animované povrchy
Animace povrchového materiálu je stejně snadná jako ABC. Nastavte rychlost vodorovné a/nebo svislé textury a jste hotovi. Pomocí této jedinečné funkce můžete vytvářet animované roll-up reklamy, LED panely a další.

PROPOJENÍ ARCHLINE.XP – ARCHLINE.XP LIVE

ARCHLine.XP LIVE má přímé a bezproblémové připojení k ARCHLine.XP – přeneste svůj BIM model do virtuálního prostoru jedním kliknutím. Žádná prodleva s výpočtem renderingu a žádná ztráta dat, rovnou dechberoucí vizualizace během několika minut.

VIZUÁLNÍ NÁVRH

S ARCHLine.XP LIVE můžete oživit vaše návrhy, vdechnout prostoru pohyb, vegetaci, lidi, vozidla, život atd.

Nálada vašeho návrhu se dotkne vašich klientů, pokud se budou moci volně procházet, cítit a prožívat jejich budoucí vlastnictví, dlouho předtím než se stane realitou – živé průchody, vysoce kvalitní videa a další: vše je o pohybu.

Přidejte do svých plánů skutečnou vodu, obklopte ji stromy a rostlinami a podívejte se, jak se jejich listy pohybují ve větru.

ARCHLine.XP LIVE V AKCI

ARCHLine.XP LIVE pro architekty a stavební projektanty

ARCHLine.XP LIVE pro interiérové designéry

Snadné zacházení s kamerou, efekty a profesionální vizuály

Používání vlastních objektů a materiálů

Procházející se lidé a jedoucí vozidla

Synchronizace ARCHLine.XP – ARCHLine.XP LIVE

Světla z knihovny