Software ARCHline.XP používá v České a Slovenské republice již přes 1200 odborníků z architektonických ateliérů, projekčních kanceláří, interiérových studií, ale také z truhlářských, stavebních a developerských firem.

 

 

 
Některé z instalací, které popisující široký záběr možností software ARCHline.XP:

 
Projekční a stavení firmy
 
AITIA s.r.o. Vysoké Mýto
Domy na klíč stavíme od roku 1995 v tuzemsku a v zahraničí.
Realizujeme dřevostavby a zděné domy, stavíme energeticky úsporné, nízkoenergetické a pasivní domy.

Více informací
 
ZLATÝ DŮM DAPARTS s.r.o., Pradubice
Realizujeme projekty domů a interiérů. Prodáváme systémy pro pasivní a nízkoenergetické domy. Dodáváme energeticky úsporné obvodové zdivo, polystyrénové panely pro žebírkové stropy a střešní konstrukční izolační panely.

Více informací
 
INDBau, spol. s r.o., Plzeň
Projekční, inženýrská a realizační činnost v oboru průmyslových a inženýrských staveb. Veškeré projekty jsou zpracovány v CAD. Hlavní obory činnosti: průmyslové areály, nosné technologické ocelové konstrukce a mosty, samonosné obloukové střechy..

Více informací
 
montované domy KAMPA - modul výrobce
Německá firma KAMPA se zabývá prodejem a výstavbou nízkoenergetických a pasivních montovaných domů. Tato firma působí i na českém a slovenském trhu. Modul obsahuje - původní konstrukce, kompletní soubor konstrukčních detailů, hotové modely domů (pohledy, řezy, vizualizace, animace ...), kalkulační program pro okamžité vyhotovení rozpočtu (výstupy jsou možné také do MS Excel), konstrukce obsahují parametry tepelné techniky navazující na energetický modul.

Více informací
 
KASPER CZ s.r.o., Trutnov
Výrobce a dodavatel pro příhradové vazníky, dřevěné nosné konstrukce se styčníkovými deskami, dřevěné krovy a dřevostavby.

Více informací
 
PMS, spol. s r.o., Poděbrady
Výstavba a prodej nových bytů a domů. Komplexní řešení výstavby rodinných a bytových domů, komerčních objektů, průmyslových budov a staveb občanského vybavení vč. zajištění veškerých doprovodných prací. Rekonstrukce i větších objemů vč. demolic, restaurování a realizací spojených s památkovým dohledem, rekonstrukce vnitřních rozvodů ZTI, ÚT, EI a plynu. Zemní práce.

Více informací
 
DSP Domažlický stavební podnik spol. s r.o., Domažlice
Zajištění dodávek staveb a stavebních prací na klíč. Provádění rekonstrukcí, oprav a zateplování objektů. Prodej stavebního materiálu.

Více informací
 
Ing. Jan Kvasnička, Cheb
Nízkoenergetické a pasivní stavby, montované dřevostavby i rodinné domy. PENB, stavební povolení a rozpočty. Stavebně technické průzkumy a autorský i technický dozor. Statické a tepelně technické posudky.

Více informací
 
Ing. Lukáš Novotný, Blansko
Nabízíme projektové práce a inženýrskou činnost v oblasti výstavby rodinných domů, bytových výstaveb, občanské vybavenosti či průmyslových objektů. Energeticky úsporné bydlení rodinných domů.

Více informací
 
Ing. arch. Alois Šumbera, Brno
Architektonická a projektová kancelář.

Vstup do galerie
 
Ing. arch. Petr Lukaštík, Ostrava
Vizualizace interiérů, exteriérů. Produktové vizualizace. Modelování krovů, vazníků a stavebních konstrukcí.

Vstup do galerie
 
VUKOZ, v.v.i., Průhonice
Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Vstup do galerie
 
Některé ze zahraničních instalací software ARCHline.XP v tomto oboru, doplňující další možností tohoto software:

Ing. arch. Lászlo Farsang, Maďarsko
Rekonstrukce kláštera Zalaapáti.

Více informací
 
BESTO ZT GmbH, Rakousko
Současná architektura, udržitelnost ve využití a energetická účinnost jsou základními pilíři projektů vytvořených v naší kanceláři.
Mezi dokončenými projekty naleznete četné budovy z masivního dřeva a dřevěných konstrukcí, které byly realizovány z velké části jako pasivní domy.

Více informací
 
 

 
Návrhy interiérů
 
NovaSpace - Návrhy a realizace interiérů, Praha
Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových či veřejných interiérů. Interiéry navrhujeme také podle čínského umění Feng Shui. Vytváříme projekty pro stavební povolení, prováděcí projekty, návrhy zahrad a drobných staveb. Provádíme architektonické studie. Koordinujeme prováděcí práce.

Více informací
 
DD - Design, Frýdek Místek
Návrhy interiérů i exteriérů:
Rodinných domů, bytů, rekreačních chalup, kancelářských prostor (např. prostory velínu letiště Praha - Ruzyně).
Komerčních objektů (např. masérna firmy Masáže Hron ve Frýdku-Místku, obchod se zdravou výživou Harmonie ve Frýdku-Místku), wellnes centrum na poliklinice Therápon 98 a.s. v Kopřivnici....

Více informací
 
Některé ze zahraničních instalací software ARCHline.XP v tomto oboru, doplňující další možností tohoto software:

Nicholas Sunderland, NS Interiors., Velká Británie
Nicholas Sunderland je přední interiérový designér, který spolupracoval s některými z nejdůležitějších hodnostářů ve světě, včetně králů, prezidentů, premiérů a vysokých komisařů. Domy v centru Londýna, apartmány na Manhattanu a paláce v Dubaji a Pákistánu benefitují z jeho velmi vyhledávaného klasického soudobého stylu. Je každoročním hostujícím lektorem Grand Designs Live, pravidelně publikuje v tisku, poskytuje rozhovory v rádiu a televizi po celém světě.

Více informací
 
Deborah Heath, Design By Deborah, Velká Británie
Design By Deborah poskytuje návrhy interiéru pro lidi, kteří chtějí vytvářet krásné domovy, které odrážejí jejich individuální styl.  

Více informací
 
 

 
Truhlářská výroba
 
EURO URBAN s.r.o., Kožlany
Firma nabízí komplexní paletu služeb a výrobků na míru. Zabývá se hlavně výrobou EURO oken, vchodových a interiérových dveří, kuchyní, schodišť a nábytku ze dřeva i Corianu. Také provádíme CNC frézování dřeva včetně 5osého CNC frézování dřeva a Corianu.

Více informací
 
Dřevooptima, spol. s r.o., Hořovice
Specializujeme se na zhotovování oken a dveří. Dále nabízíme výrobu a montáž obkladů betonových nebo ocelových schodů, vestavěných skříní, odkládacích stěn a botníků.

Více informací
 
 

 
Školy
 
VŠB-TUO, Fakulta stavební, Ostrava
ČVUT, Fakulta stavební, Praha
ČVUT, Fakulta architektury, Praha