Knihovny nejnovějších produktů světoznámých výrobců sanity, topení a klimatizace působících na našem trhu.


3D knihovny koupelny, sanita, vytápění, klimatizace

1. Instalace obslužného programu  

Nejprve si nainstalujte obslužný program pro ARCHline.XP 2018. Instalátor si můžete stáhnout zde.
Tento program umožní pracovat s knihovnami výrobců pomocí dialogového okna, kde můžete vybírat jednotlivé objekty. Dialogové okno vyvoláte pomocí nástroje Interiéry - BIM knihovny - Knihovny výrobců.
Knihovny obsahují objekty některých výrobců, další můžete přidat v následujícím kroku.
 
  

1. Vyberte knihovnu a klikněte na požadovaný objekt. Objekt můžete také vyhledat zadáním názvu ve vyhledávacím políčku (např. badewanne).

2.  Kliknutím na tlačítko Umístit model bude vybraný model umístěn do vašeho ARCHline.XP projektu a do knihovny objektů. Stažené modely obsahují název, popis a kódy výrobku.

  
 
3. Pro změnu materiálů vyvolejte atributy objektu a klikněte na tlačítko Nový materiál. Kliknutím na plochu modelu zvýrazníte přiřazený materiál v seznamu materiálů. Klikněte na tento materiál v seznamu a stiskněte tlačítko Modifikovat. Zde můžete zvolit nový materiál.

 

2. Doplnění dalších 3D modelů

Aktuální produktovou databázi 3D modelů naleznete na této internetové stránce: http://www.shk-branchenportal.de . Zde je možné stahovat další knihovny výrobců.
Poznámka: Jazyk stránek je němčina. Doporučujeme vám používat Google Chrome, kde můžete stránku snadno přeložit do vašeho jazyka.- nejprve se zaregistrujte. Klikněte na odkaz Neu registrieren!

- po dokončení registrace, přejděte na stránku Download Center → Badplandaten.

Stáhněte si a nainstalujte databázi požadovaného výrobce ze seznamu na pravé straně. Po dokončení instalace bude vybraný výrobce zobrazen v horní části dialogového okna ARCHline.XP - Knihovny výrobců. Klikněte na něj a vyberte požadovaný prvek z katalogu výrobků.