Kurzy pro stavební projektanty a architekty

Určitě jste již zjistili, že samostudium je zdlouhavý proces, který doprovází řada chyb. Některé problémy jste obcházeli, u některých jste si mysleli, že je nelze vyřešit. Abyste se těchto chyb vyvarovali a mohli program využít na té nejvyšší úrovni, připravili jsme pro Vás výuková videa. Již při sledování těchto kurzů budete překvapeni jak lehce a efektivně se s programem ARCHLine.XP pracuje. Spolu s kurzem na výukových videích máte v ceně kurzu 2x 1hodinu virtuální učebny, další je možné dokoupit.

Výhody online školení

 • žádné náklady na cestování, je dostupné odkudkoli
 • poskytuje trvalý přístup k přednášce na probírané téma
 • individuální tempo studia a možnost opakování
 • konzultace s lektorem po celý akademický rok 2022/2023 

BIM /CAD v ARCHLine.XP – stavební projektování

Výuka stavebního projektování do všech podrobností rozdělená do 21 lekcí.
Klidnou a sdílnou formou Vás provedeme všemi zákoutími programu, abyste mohli úspěšně vytvářet své stavební projekty. Kurz je určený jak pro začínající, tak pro pokročilé uživatele, ale i pro zájemce o software ARCHLine.XP. Kurz je vhodný také pro uživatele starších verzí programu.

Na projektu rodinného domu se naučíme celý proces tvorby a správy stavebního BIM projektu, vytvoříme přesnou prováděcí dokumentaci a ukážeme si jak prezentovat projekt.

Jak kurz probíhá:
Každá lekce obsahuje přednášku popisující postup práce vztahující se k danému tématu, tu obdržíte jako výukové video. Součástí kurz je virtuální učebna, kde se můžete dotazovat i na jiné postupy, než je probírané téma.

Kurz je rozdělen do jednotlivých lekcí a probíhá po celý akademický rok 2022/2023, tím jste vlastně zapojeni do aktuálního dění kolem ARCHLine.XP.

Je tento kurz vhodný pro interiérové designéry?:
Ano, bez znalostí stavebního projektování není možné vytvářet prostory pro návrhy interiérů. Naučíte se také vše potřebné pro tvorbu dokumentace a úspěšnou prezentaci návrhu.

Součástí kurzu jsou také:

 • konzultace vašich projektů
 • individuální online výuka podle vašich potřeb (virtuální učebna), termín a rozsah si určíte sami (k hodinám zdarma je možné dokoupit další hodiny)
 • upgrade na verzi 2023 za zvýhodněnou cenu

PROČ STUDOVAT NAŠE KURZY?

 • V této sérii kurzů se naučíte používat ARCHLine.XP, profesionální nástroj určený pro stavební projektování a architektonické návrhy, na té nejvyšší úrovni.
 • Školení jsou jasná a srozumitelná. Video materiál máte k dispozici kdykoli, můžete si zpětně zobrazit celou probíranou lekci nebo její část a vyhledat, co vás zajímá.
 • Učíme jednoduchá a přímá řešení problémů, protože jsme je také museli řešit.
 • Mnoho uživatelů zvládlo program jako samouk. Motivací pro tyto kurzy je systematizace znalostí a získání dalších potřebných vědomostí, aby mohli pracovat rychleji a konkurenceschopněji.
 • Učíme komplexní aktuální znalosti, aby se studenti stali špičkou ve svém oboru!
 • Pro školy, vzdělávací instituce a jejich studenty je software zdarma.
 • Pořádáme také speciální kurzy pro učitele a školitele.

JAK JE ZPŮSOB VÝUKY?

Pokud nejste uživatel aktuální verze, stáhněte si nejprve zkušební verzi ARCHLine.XP a nainstalujte tento software.

Vyberte si téma, které vás zajímá. Naučíme vás vše, co potřebujete znát. V případě potřeby vám také pomůžeme s instalací softwaru.

JAKÉ KURZY NABÍZÍME?

Kurzy jak pro začínající, tak pro pokročilé. Výuka je rozdělená do jednotlivých lekcí. V online virtuální učebně je možné komunikovat s lektorem a získat odpovědi na specifické otázky k tématu.

1. Stavební projektování – Základní kurz

Ideální pro úplné začátečníky, kteří chtějí přejít na profesionální stavební BIM software a naučit se nejdůležitější nástroje pro stavební projektování.

Kurz obsahuje 7 lekcí
1. Nastavení, 1NP
2. Základy, otvorové prvky 1NP
3. Terén
4. Schodiště
5. Stropy
6. 2NP, střecha, krov
7. Legendy

+ 1 hodina virtuální učebny

Další informace …


2. Stavební projektování – Kurz pro pokročilé

Ideální pro úplné začátečníky, kteří chtějí přejít na profesionální stavební BIM software a naučit se nejdůležitější nástroje pro stavební projektování.

Kurz obsahuje 6 lekcí
8. Řez, kótování
9. Dokumentace
10. Skladby konstrukcí
11. Vlastní otvorové prvky
12. Pergola
13. Technické pohledy

+ 1 hodina virtuální učebny

Další informace …


3. Stavební projektování – Expert

Ideální pro úplné začátečníky, kteří chtějí přejít na profesionální stavební BIM software a naučit se nejdůležitější nástroje pro stavební projektování.

Kurz obsahuje 8 lekcí
14. Výkazy, legendy povrchů
15. Energetické hodnocení
16. Situace, inženýrské sítě
17. Oplocení
18. Knihovny, stafáž
19. Rekonstrukce
20. CAD kreslení
21. CS balíček

+ 1 hodina virtuální učebny

Další informace …

20. CAD kreslení

21. CS balíček


4. Stavební projektování – Profesionální vizualizace

Bez atraktivní vizualizace se dnes již neobejde žádné nabídkové řízení a prezentace. Tvorba profesionálních vizualizací zaměřených na vizualizace staveb.

PŘIPRAVUJEME

+ 1 hodina virtuální učebny

Další informace …