Magdolna Szilasi – absolventský projekt vytvořený pomocí ARCHLine.XP

Je nám potěšením předvést absolventský projekt interiérového designu Krisztiny Fuzi.

Prohlášení

S hrdostí představujeme práce absolventů interiérového designu. CadLine Ltd. umožnila transformaci jejich nápadů do zážitků poskytnutím designového softwaru ARCHLine.XP pro vzdělávací instituce. Studenti byli schopni vytvořit zcela nové zážitky a vztahy mezi lidmi a místy.

Magdolna Szilasi

Při navrhování interiérů jsem nesmírně fascinována tím, jak optimálně sladit vlastnosti domova a jeho případné omezení s potřebami klienta, přičemž zvolený styl musí dokonale odpovídat jeho vkusu a životnímu stylu. Design je podle mého názoru nekonečný a – přiznejme si to – zdlouhavý proces, protože vždy můžete najít něco vzrušujícího, než to, co už máte a vždy existuje nápad, který si myslíte, že je lepší. Ovšem navzdory tomu, mi stále připadá nesmírně příjemné, když si myslíte, že jste našli ten nejvhodnější kousek.

Jedním z největších zážitků pro mě je, když i zdánlivě statický nábytek a barevné schéma sestavené z knihovny designového programu ožije pomocí dynamických efektů světlo-stín a fotovizualizace vykouzlí realisticky navrhovaný prostor.

Při tvorbě portfolia byl jedním z mých úkolů návrh interiéru luxusní nemovitosti v centru Budapešti, kterou si objednal management světoznámého herce Brada Pitta. Herec se kvůli natáčení v Maďarsku nastěhuje do nemovitosti na delší dobu.

Magdolna Szilasi

Návrhářka interiérů

Kontakt:
email: mszilasi@gmail.com