Moderní, stylové návrhy obývacích pokojů – DESIGNÉR: ADRIENN TÓTH

Adrienn Tóth, vítězka březnového obrázku měsíce, představuje svůj návrh vytvořený pomocí ARCHLine.XP.

Adrienn Tóth

S téměř desetiletými zkušenostmi v cestovním managementu jsem chtěla být ještě kreativnější, a tak jsem se rozhodla vystudovat interiérový design. V posledním semestru mého školení jsem se připojila k týmu StudioTrend Interior a od té doby spolupracuji s Evou Ferenczi. Kombinace mladistvé energie a více než 20 let profesionálních zkušeností, tvoří z našeho společného podniku celek. Naším cílem je navrhovat a renovovat sofistikované interiéry – s ohledem na potřeby našich zákazníků – s ohledem na nejnovější trendy a práci s kvalitními produkty, ať už je to cokoliv – bydlení, kancelář, restaurace, wellness, showroom, salon, prodejna…

Projekt

Náš projekt vycházel z obývacího pokoje malého rodinného domu. Záměrem bylo vytvořit moderní, trendy, stylové centrální místo, které by bylo praktické, pohodlné a poskytovalo designový domov.

Zaoblené, zakřivené tvary a rovné obrysy střídají stropní svítidla a vybavení. Vedle bílé není černá barva příliš rušivá, ale dominuje místnosti. Teplé hnědé tóny a dřevěné povrchy dodávají útulný nádech, s trochou bílé jako kompliment.

Důležitým aspektem byl čtenářský koutek. Jedinečná dekorativní nástěnná malba s motivem mramoru činí tento malý koutek vybízejícím k odpočinku. Korpusy nábytku ukrývají bílé boxy, díky nimž je skříň jedinečná a velké zrcadlo umístěné vedle ní rozšiřuje prostor. Pod stěnou se zrcadlem nabízí plovoucí dřevěný pás také podsedáky, pro ty kteří chtějí číst.

Teplo domova udržuje zavěšený krb na bioetanol, jehož ladný tvar přitahuje pozornost. Zadní panel televizoru je vyroben z módních dřevěných lamel. Tmavá kresba dřeva nábytku čtenářského koutku se odráží na odkládací ploše podél přední a horní části konferenčního stolku. Bílá barva taburetů, které jsou pohodlně schované pod pultem, ladí se špinavě bílým odstínem rohové sedací soupravy. Bílá barva konferenčního stolku dokonale splývá s prostorem, který má uprostřed měkký huňatý hnědý koberec.

Tóth Adrienn

Návrhářka interiérů

Kontakty:
Mobil: +36 3074 255 75
e-mail: adrienn@studiotrendinterior.com 
Facebook: https://www.facebook.com/StudioTrendInterior 
www.studiotrendinterior.com