Novinky

Archiv zajímavých novinek.

28.1.2021
ARCHLine.XP BIM projektování – dřevostavby
Při návrhu dřevostavby můžete určit detailní vlastnosti konstrukce. Pravidla rozmístění používají nastavení podle charakteristik různých systémů a samozřejmě také individuální nastavení.
CELÝ ČLÁNEK >>

27.1.2021
ARCHLine.XP BIM projektování – plány osvětlení
ARCHLine.XP je jediný software na trhu, který obsahuje nástroje jak pro architekturu/stavební projektování, tak pro interiérový design. Ukážeme si, jak vám ARCHLine.XP pomůže s komplexním úkolem: vytvoření plánů osvětlení, správou světelných zdrojů a přesnou kvantifikací svítidel.
CELÝ ČLÁNEK >>

19.1.2021
ARCHLine.XP BIM stavební projektování – fotomontáž: 3D model do fotografie.
Zkrácený záznam webináře, který se zabývá umístěním 3D modelu BIM projektu do fotografie stávající zástavby.

11.1.2021
ARCHLine.XP BIM stavební projektování – zaměření stávajících stavů.
Zkrácený záznam webináře zaměření stávajících stavů pomocí technologie BIM.

5.1.2021
ARCHLine.XP BIM stavební projektování – projekt rodinného domu.
Zkrácený záznam webináře projektu rodinného domu pomocí technologie BIM.

21.12.2020
Nová verze ARCHLine.XP LIVE 2020 R4 právě vychází.

VYLEPŠENÉ FUNKCE
Transparentní vzhled povrchu s DoF – průhledné a průsvitné povrchy se v ARCHLine.XP LIVE 2020 při použití efektu hloubky ostrosti zobrazují správně za všech okolností.
Tón slunečního světla odpovídající denní době – ​​změna data a času také vždy aktualizuje tón slunečního světla odpovídající denní době od jasně bílé po teplé oranžové tóny úsvitu.
Plná podpora skupin – všechny skupiny lze rozdělit (ALT + G) a vybrané položky mohou znovu vytvořit skupinu (CTRL + G), bez ohledu na to, zda jsou spravovány lokálně nebo umístěny z knihovny – není žádný rozdíl.
Lze přizpůsobit základní rovinu – výchozí základní rovinu, která se objevuje ve 3D scéně ARCHLine.XP LIVE 2020, lze přizpůsobit pomocí libovolného materiálu a uložit s projektem.
Průhlednost materiálu záclon – materiály typu záclona lze plynule doladit v rozmezí neprůhledný a zcela průhledný.
Velikost textury materiálu – viditelnou velikost textury materiálu lze změnit v přímém propojení k hodnotám X a Y, namísto dříve používaného standardního UV přístupu.

ÚPRAVY SOUVISEJÍCÍ S PODPOROU
Aktualizovaná loga – celá úvodní obrazovka, uvítací obrazovka, dialogové okno O aplikaci a vodoznak, které se zobrazují v pravém dolním rohu 3D scény, získaly logo s číslem roku „2020“, pro snadné rozpoznání verze ARCHLine.XP LIVE.
Zjednodušené číslování verzí – ARCHLine.XP LIVE 2020 zobrazuje zjednodušené číslování verzí, pomocí kterého je snazší rozpoznat, zda instalace nejnovější verze proběhla nebo ne.

26.11.2020
ARCHLine.XP virtuální výstava

ARCHLine.XP pro české a slovenské uživatele.
Prohlédněte si základní možnosti software ARCHLine.XP.

  • ARCHLine.XP pro stavební projektanty a architekty
  • ARCHLine.XP pro interiérové designéry
  • ARCHLine.XP uživatelská podpora (školení, webináře, manuály …)

Přednáška z ARCHLine.XP virtuální výstavy.

6.11.2020
ARCHLine.XP virtuální výstava

Zúčastněte se naší třídenní online akce a dozvíte se více o ARCHLine.XP. Seznamte se s tvářemi programu, promluvte si s námi a podívejte se na zajímavé AEC, BIM prezentace, stejně jako na skutečném veletrhu. Prezentace ARCHLine.XP v českém jazyce:
čtvrtek 26.11.2020 v 13.00 hod.

20.10.2020
Nová verze ARCHLine.XP LIVE 2020 R3 právě vychází.
Animovaní lidé – ARCHLine.XP LIVE 2020 je dodáván s vysoce kvalitními animovanými lidskými aktivitami, připravenými okamžitě k použití, které pomáhají zvýšit realističnost vašich vizualizací. Pro lidské postavy můžete jednoduše nakreslit trasu animace, po které začnou okamžitě chodit nebo běhat na základě vybrané aktivity. Ale pokud si přejete, mohou také zahájit mezi sebou konverzaci.
Animace vozidel a objektů – umístěte vozidlo do modelu, nakreslete trasu a nastavte rychlost pohybu. To je vše, co potřebujete k obohacení ulic Vaší vizualizace v několika krocích.
Režim režiséra – můžete zobrazit a upravovat trasy animace kamery z externího pohledu. Tento režim zobrazuje 3D trasu, její klíčové snímky a pomáhá vytvářet lepší animace průchodu.
Přesné transformace pohybu / rotace / změny měřítka – jakmile vyberete prvek a začnete jím pohybovat, otáčet nebo měnit její měřítko, zobrazí se hodnota, která vám pomůže pochopit přesnost transformace, a pokud si přejete, můžete také zadat konkrétní hodnotu.
Podpora souborů IES – ARCHLine.XP LIVE 2020 podporuje použití standardního formátu souboru světelného zdroje IES.

15.10.2020
Zobrazení dveří a oken na půdorysech v ARCHLine.XP.
Podrobnosti otvorových prvků mohou být vykresleny v projektu v závislosti na měřítku výkresu. Zobrazení dveří a oken nad rovinou řezu 1 m se může také lišit. Tato část ukazuje, jak používat následující funkce:

0:00 – měřítko dveří a oken
1:21 – změna tloušťka čáry
2:34 – teoretická rovina řezu použitá v půdorysu.

14.10.2020
ARCHLine.XP LIVE – Používání vlastních objektů a materiálů.
Naučte se, jak do svých LIVE vizuálů přidat nové prvky, objekty a materiály. Ukážeme vám, jak spravovat vaši rostoucí knihovnu a jak změnit určité aspekty importovaného obsahu.

7.10.2020
ARCHLine.XP LIVE – procházející se lidé a jedoucí vozidla ve vašich LIVE vizualizacích.
ARCHLine.XP LIVE 2020 je dodáván s vysoce kvalitními animovanými lidskými aktivitami, připravenými okamžitě k použití, které pomáhají zvýšit realističnost vašich vizualizací. Pro lidské postavy můžete jednoduše nakreslit trasu animace, po které začnou okamžitě chodit nebo běhat na základě vybrané aktivity. Ale pokud si přejete, mohou také zahájit mezi sebou konverzaci.

7.10.2020
ARCHLine.XP LIVE – procházející se lidé a jedoucí vozidla ve vašich LIVE vizualizacích.
ARCHLine.XP LIVE 2020 je dodáván s vysoce kvalitními animovanými lidskými aktivitami, připravenými okamžitě k použití, které pomáhají zvýšit realističnost vašich vizualizací. Pro lidské postavy můžete jednoduše nakreslit trasu animace, po které začnou okamžitě chodit nebo běhat na základě vybrané aktivity. Ale pokud si přejete, mohou také zahájit mezi sebou konverzaci.

4.10.2020
Obklady: Určete složité opakující se vzory obkladů.
Designér může jedinečným způsobem umístit obklady různých tvarů, které tvoří celek. Metoda založená na opakujících se texturách, které opakují obraz obkladu jeden po druhém, v těchto případech neposkytuje správné výsledky.
Následující grafická metoda vám pomůže najít opakující se vzor pro složité vzory.

30.9.2020
ARCHLine.XP LIVE Plugin pro SketchUp – realistické vizualizace během několika sekund.
Plugin ARCHLine.XP LIVE pro SketchUp umožňuje předat váš SketchUp 3D model přímo do ARCHLine.XP LIVE.
Jedná se o cenný doplněk v průběhu práce, protože poskytuje okamžitou vizualizaci geometrie s materiály importovanými ze SketchUp.
Plugin je kompatibilní s SketchUp 2017 nebo novějším.
Doplněk ARCHLine.XP LIVE pro SketchUp je pro LIVE uživatele zdarma.

<< Předchozí stránka