Novinky

Archiv zajímavých novinek

26.7.2021
ARCHLine.XP modely:
Otto Bock Science Center Berlin

Model moderní stavby a jejího interiéru. Tato krásná fotogenická budova se nachází v centru Berlína v blízkosti Potsdamer Platz na Ebertstraße 15a. Mimořádná architektura, která jistě stojí za zhlédnutí, neboť i vnitřní prostory jsou dostupné návštěvníkům.
VÍCE INFORMACÍ >>

26.7.2021
ARCHLine.XP modely:
Srub jako přirozený šperk

Sruby, srubové domy a roubenky jsou svojí přírodní krásou prostě nezaměnitelné.
Software ARCHLine.XP je přímo předurčen pro tvorbu těchto projektů: návrhy krovů, profilované zdi, prostě ideální nástroj.
VÍCE INFORMACÍ >>

25.7.2021
Umístění budov na terén
Někdy je zapotřebí umístit budovy do reálného prostředí – do reálného terénu. ARCHline.XP k tvorbě takovýchto studií nabízí v jednom projektu seskupení několika budov z různých projektů. Každá budova může být spravována samostatně.
Uživatelská zóna >>

20.07.2021
ARCHLine.XP: Výběr správného nástroje pro návrh interiéru
Každý projekt návrhu interiéru začíná nápadem. Ale i ty nejlepší koncepty mohou být ztraceny bez pomoci inovativních designových nástrojů. Jedním z takových nástrojů je software ARCHLine.XP, snadno použitelný a komplexní program, který usnadní práci každému interiérovému designérovi. Přečtěte si  článek, který se objevil v online časopise MAGAZIF pro interiérové designéry.
VÍCE INFORMACÍ >>

14.07.2021
První návrh vytvořený pomocí ARCHLine.XP: domov laděný na individualitu – designérka: Krisztina Erdélyi
Mnoho let vytrvala Krisztina Erdélyi s ručním kreslením projektů. V roce 2017 však pocítila, že si přeje změnu. Tehdy se začala učit software ARCHLine.XP, který od té doby úspěšně používá pro projekty, o kterých sní její zákazníci. V blogu nám vypráví o učení softwaru a o prvním projektu, který celý vytvořila v programu ARCHLine.XP.
VÍCE INFORMACÍ >>

07.07.2021
Profesionální vizualizace a animace v ARCHLine.XP LIVE
Naučte se, jak využít síly ARCHLine LIVE.
VÍCE INFORMACÍ >>

Další stránka >>