Novinky – archiv

08.07.2022
ARCHLine.XP – střecha – zborcené plochy
V tomto videu probereme, jak v ARCHLine.XP vytvořit střechu s tvarovanou hranou.
VÍCE INFORMACÍ >>

28.06.2022
Absolventský projekt Alexandry Szabados vytvořený pomocí ARCHLine.XP
Je nám potěšením předvést absolventský projekt interiérového designu Alexandry Szabados.
S hrdostí představujeme práce absolventů interiérového designu. CadLine Ltd. umožnila transformaci jejich nápadů do zážitků poskytnutím designového softwaru ARCHLine.XP pro vzdělávací instituce.
VÍCE INFORMACÍ >>

24.06.2022
MODELOVÁNÍ A RENDEROVÁNÍ: POROVNÁNÍ SOFTWAROVÝCH ŘEŠENÍ
Pokud jste designér a zvažujete, do kterého renderovacího softwaru investovat, tento malý průvodce vám může pomoci získat vše potřebné pro zasvěcený výběr.
VÍCE INFORMACÍ >>

08.06.2022
ARCHLine.XP – energetické hodnocení budov
Tepelně technické posouzení je nedílnou součástí každé projektové dokumentace. S výpočtem energetické náročnosti se prakticky setkáme u každé budovy.
Vždy však platí důsledné dodržení platných norem a to nejen pro výpočet samotný, ale také pro získání dat z BIM modelu – a v tom je právě ARCHLine.XP jedinečný !
VÍCE INFORMACÍ >>

02.06.2022
ARCHLine.XP – materiály
Pomocí vysoce kvalitních materiálů můžete dosáhnout vynikající realističnosti u renderovaných obrázků ARCHLine.XP a scén v ARCHLine.XP LIVE.
(české titulky)
VÍCE INFORMACÍ >>

26.05.2022
ARCHLine.XP: BIM & ENERGETICKÁ RENOVACE – VÝHODNÁ SPOLUPRÁCE
Kdo ve světě architektury a stavebnictví neslyšel o „BIM“? BIM je v módě již několik let a nyní je nepostradatelný u (téměř) všech projektů.
Energeticky efektivní renovace je klíčovým problémem naší společnosti, jež zahrnuje ekologické, ekonomické a sociální otázky.
VÍCE INFORMACÍ >>

Další stránka >>