Příručky a učebnice

Vzdělávací materiál, který zde nabízíme, je vhodný pro všechny studenty software ARCHLine.XP. Jedná se o příručky typu krok za krokem. Všechny kroky uvedené v učebnicích můžete konzultovat s námi, telefonicky nebo emailem.

Další stupněm pro výuku jsou naše specializované workshopy, kde si můžete osvojit náročnější postupy práce. Bližší informace naleznete zde.
Nejvyšším stupněm výuky jsou však individuální kurzy zaměřené na specifické postupy ve Vaší firmě. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Úvod do projektování


ARCHLine.XP 2020
– Základy kreslení

Nová příručka, která vás seznámí s ovládáním a základy kreslení v programu ARCHLine.XP.

Cílem tohoto kurzu je seznámení s uživatelským prostředí ARCHLine.XP a vysvětlit základní postupy při projektování a používáním knihoven.

Stavební projektování


ARCHLine.XP 2021- Stavební projektování

Nové vydání této příručky vás seznámí se základy stavebního projektování na příkladu rodinného domu.

Cílem tohoto kurzu je přehledným a logickým způsobem vysvětlit obecně používané nástroje a postupy každodenní práce při stavebním projektování.

Stáhnout zde

ARCHLine.XP 2020
– Architectural Tutorial (eng)

Příručka pro stavební projektování (v angličtině).

Stáhnout zde

Interiérový design


ARCHLine.XP – Obývací pokoj

Tento kurz prochází návrh interiéru obývacího pokoje. Poskytuje principy a základní dovednosti pro návrh jak ve 2D půdorysném plánu, tak i ve 3D pohledech

Stáhnout zde

ARCHLine.XP – Kuchyně

Tento kurz prochází návrh kuchyně. Poskytuje principy a základní dovednosti pro návrh jak ve 2D půdorysném plánu, tak i ve 3D pohledech

Stáhnout zde

ARCHLine.XP – Koupelna

Tento kurz prochází návrh interiéru koupelny. Poskytuje principy a základní dovednosti pro návrh jak ve 2D půdorysném plánu, tak i ve 3D pohledech

Stáhnout zde

ARCHLine.XP 2020 – Interior Design Tutorial (eng)

Příručka pro návrhy interiérů (v angličtině).

Stáhnout zde