ARCHLine.XP UNIKÁTNÍ MINIMALISMUS II.

UNIKÁTNÍ MINIMALISMUS II. :
Švýcarský minimalistický styl: elegance jednoduchosti a čistoty v interiérovém designu.
Modelování a rendering: Krisztina Hárosi

Švýcarský minimalistický styl v interiérovém designu je trendem, který vyzařuje jednoduchost a čistotu. Vytváří prostor, kde je minimalismus v dokonalé harmonii s přirozenou vřelostí.
Jeho principy vyvažují funkčnost a estetiku. Při návrhu je kladen důraz na praktičnost i krásu, takže každý prvek má svůj účel a své místo.

Styl se vyznačuje použitím přímých a čistých linií, které jsou dokonale ztělesněny v obývacím pokoji. Stěnám dominuje elegantní kontrast základních barev bílé a šedé a tím vytváří interiér prostornější a světlejší. Čisté linie a minimalistické tvary charakterizují nábytek i dekorace.
Použité dřevěné prvky přispívají k teplé a harmonické atmosféře. Vzhled dřeva propůjčuje prostoru přirozenou vřelost a přívětivost při zachování minimalistické estetiky.

Také ložnice tvoří harmonický celek, dveře dosahující stropu naznačují modernost a eleganci. Použití bronzové barvy v prostoru dále posiluje moderní vzhled.

Ve švýcarském minimalistickém stylu je kladen velký důraz na uspořádání. Jednoduchý a čistý nábytek je umístěn symetricky v prostoru, aby vytvořil rovnováhu. Doplňků a dekorací je minimum a vždy se objevují v jednobarevných nebo přírodních barvách. Nepřeplněný prostor a minimalistické vybavení umožňují zdůraznit detaily interiéru, jako jsou jedinečné tvary osvětlení nebo individuální designové prvky.

Modelování a renderování: Krisztina Hárosi

Kontaktní informace:
Tel.: (+39) 338 1845890
email: info@krisztinaharosi.it
web: www.krisztinaharosi.it