Od prvních kroků k vizualizacím za dva týdny !

Juraj Kečkéš (Slovensko) hovoří o tom, proč si vybral ARCHLine.XP pro svou stolařskou a truhlářskou činnost a čeho dosáhl během prvních dvou týdnů, kdy se stal uživatelem.

Skutečnost, že se ARCHLine.XP velmi rychle učí, je ilustrován případem Juraje Kečkéše, stolaře ze Slovenské republiky. Hledal silný vizualizační nástroj, se kterým by mohl svým klientům představit své návrhy. Mluví o svém prvním projektu vytvořeném v ARCHLine.XP, doložený prvními vizualizacemi!

„Zabýváme se návrhem a výrobou nábytku již 11 let. Konkurence je silná, takže se snažíme lišit tím, že děláme věci pokaždé o něco lépe, s cílem dosáhnout vyšší kvality než ostatní. Spolu s mojí ženou jsme se rozhodli, že naše úsilí v oblasti designu posuneme na vyšší úroveň a začali jsme hledat softwarový produkt, který je určen pro návrh nábytku. Potřebovali jsme snadno použitelný designérský nástroj a fotorealistickou vizualizaci, nejlépe v jednom produktu.
Na internetu jsme objevili ARCHline.XP. Stáhl jsem si zkušební verzi a zjistil, že přesně vyhovuje tomu, co potřebujeme. Trvalo mi asi dva týdny, než jsem dokončil svůj první projekt spolu s pěknými vizualizacemi.
Jednalo se o projekt kuchyně v bytě mladého páru. Pár potřeboval co možná nejvíce úložného prostoru, se snídaňovým koutem, přičemž vybrané materiály byly kombinací velmi lesklé a matné.
Aby se koncept stal útulnějším, vybral jsem pro obložení i pro lem dřevěný dekor. Po dokončení kuchyně, jsem pokračoval v návrhu a vytvořil i design obývacího pokoje.“

Juraj Kečkéš
www.stolarstvokeckes.sk