Domov evokující atmosféru dřevěných staveb – Designérka: Anikó Demeter

Naše uživatelka Anikó Demeter představuje na blogu plány, které si objednal mladý klient. Projekt kombinuje příjemnou atmosféru rakouských dřevěných staveb s prvky moderního stylu.

„Mého klienta okouzluje atmosféra rakouských dřevěných domů, ale vzhledem k jeho mládí, má také blízko k modernímu stylu. Pro vytvoření „neobvyklého“ domova požádal o kombinaci těchto dvou stylů. Jednalo se o komplexní zadání. Na jedné straně jsem měla volnost při rozmístění místností, stěn a dveří, ale na druhou stranu metoda uspořádání prostorou*, kterou používám, musela vzít v úvahu také potvrzení jeho mentality. Vzhledem ke stávající dispozici, zde však byly některé určité okolnosti, kterým jsem se musela přizpůsobit, například umístění kachlových kamen.

Můj mladý zákazník nechtěl nechat nic náhodě. K tomu vedlo i neobvyklé uspořádání stěn, které odráželo jeho zvláštní individualitu. Domov pro dva, kde bude hrát velkou roli setkávání přátel. Protože obytný prostor nám to neumožňoval – a chtěli jsme také zachovat jeho intimitu – tak přízemí se skvělým výhledem do přírody jsme vyhradili speciálně pro přátele a relaxaci.

Práce brzy začnou a já se těším na konečný výsledek. “

Demeter Anikó          

email: fortunadekor@fortunadekor.hu        

www.fortunadekor.hu

  • – metoda Fortuna Dekor, kterou Anikó Demeter vytvořila a používá u svých návrhů (více na domovské stránce)