Prezentace prací – stavební projektování

ARCHLine.XP modely:

Otto Bock Science Center Berlin

Srub jako přirozený šperk

VÍCE INFORMACÍ >>

ARCHLine.XP – jak získat zákazníky pomocí trojrozměrné reprezentace projektu

Margarida Campos s titulem v oboru architektury na katedře architektury Univerzity v Coimbře a více než 20 lety zkušeností pracuje společně se Silvií Ferreirovou v kanceláři architektury a inženýrství v Oliveira do Hospital, kde vytváří projekty různých typů v obou specializacích.
CELÝ ČLÁNEK >>

„ARCHLine.XP výrazně zvýšil naši produktivitu“

Ředitel francouzské společnosti Altimède Stratégie hovoří o svých zkušenostech se zaváděním ARCHLine.XP a LIVE do jejich architektonické/BIM praxe.
CELÝ ČLÁNEK >>

Případová studie: Jak přechod na BIM ovlivnil moji práci

Seznamte se s Robertem Kriegerem, specialistou v oblasti pracovní bezpečnostní techniky a klinického inženýrství. Roberto Krieger pochází z Blumenau / SC v Brazílii a je aktivní od roku 1982. Podílel se na velkých projektech, jako je realizace jednoho z největších zábavních parků v Latinské Americe, Beto Carreiro World.

CELÝ ČLÁNEK >>

Rekonstrukce historické budovy

ARCHLine.XP je skvělý při manipulaci s historickými budovami. Podívejte se, jak byla pomocí softwaru provedena rekonstrukce historické budovy. Zvláštní poděkování patří architektu Laszlovi Farsangovi.

CELÝ ČLÁNEK >>

Případová studie: Alberto Betti, Omega Solutions

Rozhovor s geodetem. Alberto Betti, nezávislý pracovník a majitel společnosti Omega Solutions, která nabízí služby těžící ze zkušeností získaných v oblasti technických profesí, technicko-právního poradenství, pozemního stavitelství a specializovaných školeních v certifikovaných kurzech vysoké úrovně . Přečtěte si, na jaké zajímavé úkoly používají ARCHLine.XP.

CELÝ ČLÁNEK >>

Rekreační domek na řeckém ostrově Patmos / ARCHILAB Studio

Uživatelé ARCHLine.XP Lafka Nikoletta a Antonis Kiritsis hovoří o svém nejnovějším projektu a o tom, proč si pro svou projekční praxi zvolili ARCHLine.XP. Přečtěte si celý rozhovor.

CELÝ ČLÁNEK >>

Proč jsem přešel ze SketchUp na ARCHLine.XP

Přečtěte si článek od architektonického konzultanta Claytona Taylora a zjistěte, proč přešel na ARCHLine.XP.

CELÝ ČLÁNEK >>

Proč jsem přešel z aplikace Revit a ArchiCAD na ARCHLine.XP

Rozhovor s architektem Jakobem Judisem Sellesbakkem z Norska. Zjistěte, proč se rozhodl opustit své známé BIM nástroje a hledal něco, co by lépe vyhovovalo jeho účelům.

CELÝ ČLÁNEK >>