Proč zvolit ARCHLine.XP

Přešel jsem ze SketchUp

Potřeboval jsem technicky zaměřené softwarové řešení, zejména pokud jde o stavební povolení a prováděcí dokumentaci, protože prostředí SketchUp pro tento účel není skutečně stvořeno. Čelili jsme obrovské ztrátě času. Složitý projekt trval 4 až 5 dní a naším cílem je zkrátit tento čas maximálně na 2 dny – a ARCHLine.XP zcela odpovídá našim konkrétním potřebám a požadavkům.

– ­KOSMO, Francie


Chtěl jsem pracovat se soubory různých formátů

Hledal jsem software, který je flexibilní pro otevírání souborů různých formátů. To také znamená, že starší verze lze otevřít bez jakýchkoli omezení. V ARCHLine.XP lze použít stejné příkazy jako v jiném softwaru, ale díky ikonám pro rychlé kreslení je celý proces projektování mnohem rychlejší.

– Wannes Malaise, Oranta Design, Belgie

archlinexp_switch_profile_imgs_1920_1080_wannes_03.png

Hledala jsem WOW efekt

Nejlepší částí každého projektu ARCHLine.XP je obvykle závěr, když je vše hotové a každý může vidět ten Wow efekt, kdy je projekt kompletní a vidím, že moji klienti jsou spokojeni.

– ­Barbara Hajdu, Interior Designer, Maďarsko


Přechod na ARCHLine.XP stojí za to

Přechod z jednoho programu CAD do druhého vyžaduje čas a odhodlání, ale jakmile se seznámíte s obsáhlými možnostmi ARCHLine.XP, s množstvím 2D a 3D nástrojů a chytrými parametrickými nástroji, tak se ukáže, že může nakonec nahradit 2D CAD programy a 3D modeláře.

– Trotman Taylor Architectural Consultants, Velká Británie

archlinexp_switch_profile_imgs_1920_1080_wannes_03.png

Používal jsem ArchiCAD a Revit

Jako architekt jsem začal pracovat s ArchiCADem 6.0 a později se kancelář přepnula na Revit. Na ARCHLine.XP jsem narazil v roce 2015 a rychle jsem se přesvědčil, že se jedná o snadno naučitelný a plnohodnotný program CAD-BIM, který ve srovnání s konkurencí nemá žádné nedostatky..

– ­Jakob Judis Dipl.Ign.Architekt, Norsko


Přešli jsme z AutoCADu

Dříve jsme hodně pracovali v AutoCADu a protože tyto dva programy jsou si v základním chápání projektu podobné, přechod byl docela snadný. Ovšem ARCHLine.XP vám nabízí mnohem jednodušší a uživatelsky přívětivější prostředí pro 3D modelování souběžně s 2D návrhem.

– ARCHILAB Studio, Řecko

archlinexp_switch_profile_imgs_1920_1080_wannes_03.png

Také si zvolili ARCHLine.XP

Jsem architekt

Během návrhu děláme prováděcí rozpočet, kdykoli dojde ke změně. Tímto způsobem lze rozpočet sledovat hned na začátku.

Gabor Scholtz – Maďarsko

Jsme interiérový designéři

Dříve jsem kreslil ručně, což bylo velmi časově náročné, ale od té doby, co jsem začal používat tento software, je moje práce mnohem rychlejší a přesnější.

Bomo – Maďarsko

Vyrábím nábytek

Pro naši výrobu nábytku jsme potřebovali 3D návrhový software. Chtěli jsme na vizuálech fotografické kvality demonstrovat navržený nábytek podle objednávky našich klientů. Po zakoupení ARCHLine.XP jsem do dvou týdnů vytvořil svůj první plán, spolu s pěknými vizualizacemi.

– Juraj Kečkéš – Slovensko