Prezentace prací – návrhy interiérů

PŘIROZENÁ HARMONIE A DOKONALÁ FUNKČNOST – NAVRHOVÁNÍ RODINNÉHO DOMU

Absolventský projekt interiérového designu od Réky Rózsahegyi.
Inspirováno exkluzivním módním návrhářstvím: objevte rodinný dům snů s moderním designem a stylem inspirovaným přírodou!

VÍCE INFORMACÍ >>

PRŮNIK KREATIVITY A VĚDY

Interiérová designérka Éva Várady Enikő představuje svoji práci, ve které vytvořila celý design výstavy pro Přírodovědné muzeum v Târgu Mureș.

VÍCE INFORMACÍ >>

Absolventský projekt Laury Szatmári vytvořený pomocí ARCHLine.XP

Laura Szatmári představuje úlohu závěrečné zkoušky interiérového designu, ke kterému kompletně použila návrhový program ARCHLine.XP.

VÍCE INFORMACÍ >>

Kancelářská budova MARSHALL – Designérka: Ágnes Biróné Kapsza

Interiérová designérka Ágnes Biróné Kapsza představuje svoji první práci, kterou vytvořila pomocí designového programu ARCHLine.XP.

CELÝ ČLÁNEK >>

Vítězka LOSZ Interiérový designér – začínající kariéra – Krisztina Szilágyiné

Krisztina Szilágyiné získala 1. místo v kategorii Začínající kariéra a cenu publika, soutěže LOSZ (Národní asociace návrhářů interiérů, Maďarsko) Interiérový designér roku 2018. Oceněné projekty připravila v programu ARCHLine.XP. Tyto projekty prezentuje na svém blogu.

CELÝ ČLÁNEK >>

První návrh vytvořený pomocí ARCHLine.XP: domov laděný na individualitu – designérka: Krisztina Erdélyi

Mnoho let vytrvala Krisztina Erdélyi s ručním kreslením projektů. V roce 2017 však pocítila, že si přeje změnu. Tehdy se začala učit software ARCHLine.XP, který od té doby úspěšně používá pro projekty, o kterých sní její zákazníci. V blogu nám vypráví o učení softwaru a o prvním projektu, který celý vytvořila v programu ARCHLine.XP.

CELÝ ČLÁNEK >>

Oživení obchodních prostor podél hlavní silnice jako bistro – Designérka: Andok Zsuzsanna

Budova v Tamási (lázeňské město v blízkosti Balatonu), hned vedle hlavní silnice 65, byla původně autoservis a myčka aut, později byla provozována jako prodejna použitého nábytku. Nyní na základě návrhů vytvořených v programu ARCHLine.XP naší uživatelkou, designérkou a návrhářkou interiérů Zsuzsanna Andok, oživuje jako Bistro 65 .

CELÝ ČLÁNEK >>

Domov evokující atmosféru dřevěných staveb – Designérka: Anikó Demeter

Naše uživatelka Anikó Demeter představuje na blogu plány, které si objednal mladý klient. Projekt kombinuje příjemnou atmosféru rakouských dřevěných staveb s prvky moderního stylu.

CELÝ ČLÁNEK >>

Projektování s potěšením i po odchodu do důchodu – Designérka: Zsuzsa Kasza

Zsuzsa Kasza, náše 75letá uživatelka, architektka, nám poví, jak se před lety naučila používat software, což ilustruje svojí prací vytvořenou v ARCHLine.XP.

CELÝ ČLÁNEK >>

Malý byt v samém srdci města – Designérka: Tímea Baranyai

Naše uživatelka Tímea Baranyai nám v tomto příspěvku ukazuje plány malého bytu v centru, určeného pro mladou dívku.

CELÝ ČLÁNEK >>

Moderní rodinný dům vhodný pro děti – návrhářka paní Betty Doka

Paní Betty Doka používala na začátku své kariéry ruční kresby, poté se setkala s ARCHLine.XP a od té doby se věnovala počítačovému designu. Na tomto blogu popisuje jednoduché a jasné vnitřní prostory rodinného domu, o kterém snil pár se třemi dětmi.

CELÝ ČLÁNEK >>

Když designéři navrhují svůj vlastní domov II.

Úkolem letošní soutěže interiérového designu Style & Draw bylo, aby designéři navrhli své vlastní domovy. Monika Bona v týmu se svým manželem Gergő Baranyim, soutěžila s návrhem vytvořeným v ARCHLine.XP a zajistila si 1. místo. Podívejte se na její vítězný příspěvek.

CELÝ ČLÁNEK >>

Když designéři navrhují svůj vlastní domov I.

Úkolem letošní soutěže interiérového designu Style & Draw bylo, aby designéři navrhli své vlastní domovy. Krisztina Szilagyine tuto výzvu přijala návrhem vytvořeným v ARCHLine.XP, který vyústil v získání druhého místa a dalším zvláštním oceněním od společnosti CADLine. Podívejme se jak celý proces probíhal.

CELÝ ČLÁNEK >>

Tým roku

Interiérové designérky Éva Ferenci a Zsuzsa Istók se staly vítězným týmem v soutěži LOSZ Interior Designer 2018. Své oceněné návrhy vytvořily programem ARCHLine.XP. Předmětné návrhy představují na blogu.

CELÝ ČLÁNEK >>

Kancelářské prostory IT společnosti se sídlem v Budapešti

Zsuzsanna Vegvari pracuje pro poradenskou firmu OFFISEVEN. Navrhuje přestavbu a nový design kancelářských prostor. Součástí projektu byla revize a přepracování prostor IT společnosti se sídlem v Budapešti.

CELÝ ČLÁNEK >>

Praktická přestavba dvou dřevostaveb – Designérka: Brigitta Molnár

Brigitta Molnár počátkem března vystudovala uměleckou školu Szimultán, Budapešť v oboru nábytek. Ve svém blogu prezentuje dvě práce ze zkoušky, dřevěnou chatu a moderní dřevostavbu.

CELÝ ČLÁNEK >>