Soutěž obrázek měsíce

Obrázek měsíce – únor 2023, vizualizace Mariann Palcsák.

Vyjádření poroty: Exteriér komponovaný s velkým smyslem pro styl. Design je vkusný a sofistikovaný. Sluneční světlo je velmi realistické, stíny a odrazy jsou krásné. Terasa s výhledem na moře je téměř vyzývavá.

Obrázek měsíce – březen 2023, vizualizace Virág Fekete.

Vyjádření poroty: Dílo se vyznačuje pečlivým zpracováním a vytříbenou harmonií. Použití realistických materiálů a nádherné bohatství detailů přitahují pozornost. Použití světla, stínů a odrazů vytváří živý, klidný a teplý interiér. Pečlivě vybrané zařízení s jemnou elegancí vyvolává vzpomínky na exotické cesty v minulosti.

Obrázek měsíce – květen 2023, vizualizace Virág Fekete.

Vyjádření poroty: Před námi se odehrává působivě živá scéna. Designérka zacházela s barvami a materiály mimořádně profesionálně. Elegantní a minimalistický styl vyzařovaný obrazem dále umocňuje vizuální zážitek. Za vyzdvihnutí stojí především zacházení se světly a odlesky, se kterými si designér umně pohrál a obraz je tak ještě realističtější.

Další příspěvky…

Obrázek měsíce – červenec 2023, vizualizace Anett Sipos.

Vyjádření poroty: Scéna ukazuje klasický, elegantní styl. Harmonická rovnováha přirozeného a umělého světla prostor příjemně prosvětlí. Vynikající nastavení perspektivy, vzrušující hra světla a stínu a jemné detaily exteriéru činí obraz ohromujícím. Textury jsou pečlivě vybírány. Krásu současného interiéru umocňuje dobře zvolená a vhodně umístěná kombinace doplňkových barev, což vede k úžasným vizuálním efektům.

Další příspěvky…

Obrázek měsíce – srpen 2023, vizualizace Judit Ferik.

Vyjádření poroty: Celkový dojem, obraz je sofistikovaný a estetický, přičemž kombinace barev a materiálů použité v designu spolu dokonale ladí. Designérka navíc s jistotou používá komplexní nástroje ARCHLine.XP, které dodávají interiéru extra hloubku a detaily.

Další příspěvky…

Obrázek měsíce – září 2023, vizualizace Regina Perneczky.

Vyjádření poroty: Mimořádně přívětivý, příjemný interiér doplněný propracovaností barev a materiálů. Skvěle zvolená světla proměňují prostor buď oslnivě, nebo jemně, a činí jej ještě atraktivnějším.

Další příspěvky…

Obrázek měsíce – listopad 2023, vizualizace Anett Sipos.

Vyjádření poroty: Příjemný a čistý interiér. Elegantní minimalismus charakterizuje jak barevnou kompozici, tak i design. Dokonalé nastavení perspektivy umocňuje celkový efekt. Vztah mezi interiérem a exteriérem je sladěn a vytváří tak harmonii místa.

Další příspěvky…

Obrázek měsíce – leden 2022, vizualizace Aranyi Klaudia.

Vyjádření poroty: Interiér s jednotnou barevností je dokonalý vyvážením dobře umístěných světel a malých veselých detailů. Načasování doby příjemného přirozeného světla na poslední hodinu dne vytváří skutečně útulný zážitek.

Obrázek měsíce – únor 2022, vizualizace Perneczky Regina.

Vyjádření poroty: Zažijte prostor prostřednictvím velkolepých, grandiózních a vysoce stylových řešení. Vynikající výběr materiálů, vzorů a osvětlení vytváří interiér, vyzařující styl, náladu a rovnováhu.

Obrázek měsíce – březen 2022, vizualizace Adrienn Tóth.

Vyjádření poroty: Příjemná kompozice, která se vyznačuje nádherně zpracovaným, realistickým použitím materiálů, harmonickými barvami a realistickým osvětlením. Pozoruhodné je chytré využití exteriéru, které umocňuje vzhled podobný fotografiím.

Obrázek měsíce – květen 2022, vizualizace Victória Cornides.

Vyjádření poroty: V tomto okouzlujícím designu se exteriér stává nedílnou součástí jemného interiéru díky velkým skleněným plochám. Působivá kompozice.

Obrázek měsíce – červen 2022, vizualizace Regina Perneczky.

Vyjádření poroty: Živý, útulný interiér s přesvědčivými, krásnými povrchy a příjemnými světly. Pečlivě umístěné, vhodně propracované doplňky hrají důležitou roli pro velkolepý celkový efekt.

Obrázek měsíce – září 2022, vizualizace Klaudia Komódi.

Vyjádření poroty: Téma designu je výjimečné. Pohled se prodává sám o sobě. Použití barev a materiálů dokonale posiluje funkci. Je to dobře stylizovaný interiér, velmi konzistentní, s charakteristickým dopadem.

Obrázek měsíce – říjen 2022, vizualizace Anett Sipos.

Vyjádření poroty: Klasické designové prvky jsou skvěle prezentovány. Je to nápadný, detailní, harmonický interiér. Velkolepá perspektiva přitahuje pozornost k objektům před námi, jejichž materiálové nastavení dává výjimečně jemný 3D efekt. Refrakce, odrazy a jemné stíny přitahují pohled.

Obrázek měsíce – listopad 2022, vizualizace Timea Gyenese.

Vyjádření poroty: Harmonické použití barev, výrazné barvy charakterizují interiér. Hra světelných a stínových efektů je příjemná. Použití tmavších tónů v látkách vytváří teplou a přívětivou atmosféru. Dobře navržené osvětlení! 

Obrázek měsíce – leden 2021, vizualizace Andrea Sallak.

Vyjádření poroty: Jedná se o interiér s důrazně geometrickými tvary a přiměřenými barvami. Podrobnosti odhalují něco o životě, zájmech a každodenních potřebách lidí, kteří zde žijí..

Obrázek měsíce – únor 2021, vizualizace Barbara Schmidt.

Vyjádření poroty: Přesvědčivý, živý a dynamický interiér. Zobrazuje etno a biofilní styl ve vzrušujícím souboru s přírodními materiály, předměty a působivou hrou světla. Skvěle implementované spojení mezi exteriérem a interiérem.

Obrázek měsíce – květen 2021, vizualizace Fekete Virág.

Vyjádření poroty: Příjemná scéna se vzrušujícími texturami. Bohatě zdobený interiér barvami a tvary, s útulnými přirozenými světelnými efekty. 

Obrázek měsíce – srpen 2021, vizualizace Ujváriné Dienes Adrienn.

Vyjádření poroty: Minimalistický styl, domácí a praktický, multifunkční vzdušný interiér. Vyznačuje se přírodními materiály, jemnými barevnými kontrasty a dynamikou oblých a hranatých tvarů, tím se stává jak vzrušujícím tak i obyvatelným.

Obrázek měsíce – září 2021, vizualizace Imre Zsófia.

Vyjádření poroty: Světlý, příjemný prostorový design; scéna je chytře zdůrazněna vynikajícím nastavením kamery. Zvláštní pozornost si zaslouží harmonie, osvětlení a barevnost přímého prostoru, zejména použití materiálů na stěnách a textiliích.

Obrázek měsíce – říjen 2021, vizualizace Sipos Anett.

Vyjádření poroty: Čistá kompozice harmonie s hezky zvoleným osvětlením a chytrým použitím materiálů. Geometrické vzory jsou vyváženy dobře umístěnými přírodními tvary. V kombinaci s dekorativními prvky, které dokonale zapadají do scény, je výsledkem skutečně živý interiér.

Obrázek měsíce – listopad 2021, vizualizace Sághy Kata.

Vyjádření poroty: Díky krásným tvarovým řešením, skvělému použití materiálů je obraz vysoce realistický, živý a přesto zobrazuje čistý interiér s příjemným celkovým efektem. Vztah mezi vnějším světem a interiérem jemně osvětleným přirozeným osvětlením je velmi pozoruhodný. Díky tomu je scéna ještě více okouzlující.

Obrázek měsíce – prosinec 2021, vizualizace Eunsuk Lee.

Vyjádření poroty: Moderní, lákavý interiér, vytvořený s pečlivým smyslem pro proporce s rozmanitým využitím materiálů a kreativními řešeními. Z monochromatického prostoru vystupují poutavé, barevné, jedinečné předměty.

Obrázek měsíce – leden 2020, autor Csaba Kalázdi

Vyjádření poroty:
Chytrá volba perspektivy, ukazující interiér plný života a detailů. Základní styl příjemně slučuje geniální a praktická řešení.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – únor 2020, autor Aletta Hujber-Nagy

Vyjádření poroty:
Promyšlený a praktický multifunkční prostor. Estetická kombinace klasických řešení a moderních materiálů vytváří lidský interiér.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – březen 2020, autor Sághy Kata

Vyjádření poroty:
Velkolepé nastavení motivu, realistické textury a odlesky. Perspektiva a jemná drsnost povrchu vytvářejí zajímavý prostorový efekt. Vyznačuje se jemnou harmonií slunečního světla a světla skrytého osvětlení, které se v interiéru objevuje jako znamení.

Další zajímavé příspěvky

Všimněte si prosím vizualizací Szinkó Viktória, jedná se o model vytvořený z fotografie (Virtual staging)

Obrázek měsíce – duben 2020, autor Kalázdi Csaba

Vyjádření poroty:
Vzrušující, praktický a obyvatelný prostor realizovaný na malém podlahovém prostoru. Zručným využitím funkcí je každému malému detailu dán účel a funkce. Odvážně harmonické kombinace vytváří pohled, od kterého se není možné odpoutat.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – květen 2020, autor Borbala Kamaras

Vyjádření poroty:
Vidíme kreativně zařízený jednopokojový byt, vhodně rozdělen zavěšeným stropem a použitými vzory, jakož i podlahovými krytinami. Pro vytvoření harmonie použil designér příjemné barevné tóny na různých místech bytu.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – červen 2020, autor Hidasi Katalin

Vyjádření poroty:
Moderní interiér, ve kterém vybrané barvy a vzory zdůrazňují blízkost k přírodě.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – červenec 2020, autor Csabán Katalin

Vyjádření poroty:
Harmonická správa barev a výběr speciálních tapet činí náladu místnosti jedinečnou.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – srpen 2020, autor Cornides Viktória

Vyjádření poroty:
Elegantní a sofistikovaná atmosféra bytové restaurace s vybranými barevnými kombinacemi, nábytkem a doplňky. Ikonický obrázek, do kterého bychom rádi vstoupili.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – září 2020, autor Dóka Beáta

Vyjádření poroty:
Vidíme elegantní harmonický interiér, ve kterém zvolené barvy dobře zvolených materiálů a doplňků vytvářejí luxusní atmosféru.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – říjen 2020, autor Illés Tímea Judit

Vyjádření poroty:
Tento design by také pasoval na obálku časopisu o elegantním designu. Dosažen díky propracované barevné škále, elegantnímu použití materiálů a čistému uspořádání prostoru.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – listopad 2020, autor Nagy Gabriella

Vyjádření poroty:
Interiér vytvořený s jedním-dvěma harmonickými tóny, ve kterém intimní rovnováhu vytvářejí měkké tapety a textilie, stejně jako zvýrazněné sklo, dřevo a kovové povrchy. Poutavý pohled plný detailů.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – prosinec 2020, autor Sipos Anett

Vyjádření poroty:
Přirozeně jemné formy a geometrické tvary se spojují v jednom, útulném interiéru, který vyzařuje eleganci. Díky pečlivě zpracovaným detailům, se pohled stává přesvědčivým, což také umožňuje nahlédnout do života těch, kteří zde žijí.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – leden 2019, vizualizace Fekete Virág.

Vyjádření poroty: Odvážná shoda a zobrazení vzrušujících barev a vzorů charakterizují místnost. Dobře zvolené osvětlení dává hloubku prostoru. Hra světel a stínu evokuje realitu.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – únor 2019, vizualizace Dóka Betty.

Vyjádření poroty: Silný účinek dobře promyšlené perspektivy, rozmanitý a vyvážený interiérový design a řešení.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – březen 2019, vizualizace Andrea Sallak.

Vyjádření poroty:
Designér vytvořil mladistvý, svěží, téměř jarní interiér. Trendy barevné kombinace a také příslušenství. Textury, textilie jsou velmi realistické a s přídavkem světla a rostlin tento pohled překypuje životem.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – duben 2019, autor Krisztina Szilágyiné

Vyjádření poroty:
Elegantní, harmonický interiér s vysokou estetickou hodnotou a bohatým detailem zobrazení.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – květen 2019, autor Válint Anikó

Vyjádření poroty:
Fotorealistická vizualizace s hloubkou – spousta detailů a zvláštní atmosféra. Chytrá řešení, která jsou zde použita, promění tento malý prostor na příjemný a teplý jídelní koutek nebo na příležitostné relaxační místo.

Další zajímavé příspěvky

Obrázek měsíce – červen 2019, autor Noemi Koronczay

Vyjádření poroty:
Interiér s mnoha zajímavými drobnými funkcemi, vysokou úrovní detailů a jasným sdělením, k čemu tyto prostory slouží. Dominuje příjemná harmonie tvarů a materiálů.

Další zajímavé příspěvky

Vizualizace vytvořeny v ARCHLine.XP nebo v programech třetích stran (viz poznámka na obrázku).
vizualizace LIVE vytvořeny v ARCHLine.XP LIVE