Kancelářské prostory IT společnosti se sídlem v Budapešti

Zsuzsanna Vegvari pracuje pro poradenskou firmu OFFISEVEN. Navrhuje přestavbu a nový design kancelářských prostor. Součástí projektu byla revize a přepracování prostor IT společnosti se sídlem v Budapešti.

„Celková plocha je 453 m 2 , což zahrnuje 2 velké zasedací místnosti, 19 menších kanceláří, kuchyňský kout, toalety a skladovací prostory, které se všechny otevírají z jedné dlouhé chodby. Místnosti byly před více než 5 lety renovovány.

Cílem bylo:

  1. Navrhnout kancelářské prostory, které jsou ergonomické, pohodlné a mají jednotné nábytkové a designové schéma.
  2. Změnit funkci některých kanceláří, aby byla efektivnější komunikace a spolupráce mezi zaměstnanci.
  3. Vytvořit prostornou a pohodlnou kuchyň / jídelnu, výměnou dispečerské kanceláře a současné kuchyně.
  4. Navrhnout stěny chodby, aby odrážely nejnovější produkty a služby společnosti.
  5. Do některých kanceláří bylo nutné přidat úložné skříně, aby byly kanceláře organizovány a aby byla zajištěna efektivní práce.

Po počátečním průzkumu mezi zaměstnanci se ukázalo, že většina je zcela proti uspořádání open-office, a vedení to vzalo v úvahu. Ve výsledku jsme zachovali původní uspořádání a kanceláře s 1-4 zaměstnanci zůstali otvíravé z jediné chodby. Byla změněna funkce některých kanceláří a byla zrealizována nová, prostorná kuchyň s jídelnou pro 6 osob v kombinaci s místností vhodnou k odpočinku, kde bude instalována šipková hra, stolní fotbal a hrací automat, které zaměstnancům pomohou s relaxací. Pro dispečera jsme také vytvořili samostatnou kancelář s kuchyňským koutem.

Tyto jednotlivé kanceláře mají svůj vlastní nový design , s přihlédnutím k vkusu a požadavkům těch, kteří pracují v nich. Všechno bylo přizpůsobeno . Dalším velkolepým aspektem nového designu byla chodba, která obdržela design silnice. Produkty společnosti jsou na stěnách ztvárněny ve stylu graffiti, zdůrazněné LED osvětlením, takže přicházející hosté a klienti okamžitě uvidí, co společnost dělá.

Navržený design klade důraz na mládí, flexibilitu a aktuálnost, což je pro IT společnost opravdu důležité. “

Zsuzsanna Vegvari

zsuzsi.vegvari@offiseven.hu

Webové stránky: offiseven.hu

Facebook: OFFISEVEN