Malý byt v samém srdci města – Designérka: Tímea Baranyai

Naše uživatelka Tímea Baranyai nám v tomto příspěvku ukazuje plány malého bytu v centru určeného pro mladou dívku.

„Pro kompletní přestavbu a rekonstrukci bytu v centru mě oslovila mladá dívka, která je fanouškem moderního industriálního stylu, který mi je také blízký, takže jsem milovala každou minutu návrhu.

Během rekonstrukce jsme odstranili příčky, otevřeli chodbu a kuchyň směrem do obývacího pokoje pro prostornější efekt a oddělili prostor na spaní, kde byla také skříň. 

Vyměnili jsme všechny stávající podlahové krytiny, vytvořili jsme zavěšený strop, nainstalovali klimatizaci, vyměnili elektrický kotel, odstranili radiátory a provedli novou instalaci celého osvětlení, jednoduše řečeno, vše bylo třeba vyměnit.

Stávající dveře jsme nahradili posuvnými dveřmi, abychom získali ještě více prostoru a mohli využít pro zařízení další plochy stěn.

Monotónnost šedé je přerušena měděnými a „rosegold“ doplňky, které velmi dobře zapadají do mírně industriálního prostředí.

Navrhla jsem do bytu nábytek na míru z kvalitních surovin a doplňkovým vybavením.

Luxusní nábytek s vysokým leskem a efekt matného betonu se navzájem velmi dobře vyvažují. Dokonalá harmonie kovu, skla, dřeva a betonu, matu a lesku je rozprostřena na 40 metrech čtverečních.

Velký důraz jsme také kladli na osvětlení, protože byt byl původně tmavý díky nedostatku slunečního světla, takže jsme nasvítili prostor několika lokálními a náladovými světly.

Pečlivým výběrem mladistvých a žhavých doplňků jsme učinili její domov ještě osobnějším.

Moje vizuální návrhy z ARCHLine.XP pomohly majitelce vytvořit si představu o realizaci. “

Baranyai Tímea

telefon: +36 20 338 6911
email: tervezes@szeplakas.hu
web: www.szeplakas.hu
Facebook: www.facebook.com/szeplakastervezes