Proč zvolit ARCHLine.XP pro návrhy interiérů

Implementace správného software ve vašem podnikání je tím nejdůležitějším krokem. Abyste se nestali obětí softwaru, který se obtížně používá, zaměřte se na nákup specializovaného softwaru určeného pouze pro navrhování interiérů a budov. Profesionální software pro návrh interiéru je nutností, pokud chcete být na dnešním trhu úspěšní. 

ARCHLine.XP Interior je profesionální architektonický software, speciálně vyvinutý pro návrhy interiérů, nábytkový design a stavební projektování.

Naleznete zde všechny návrhové nástroje, které interiérový designér vyžaduje – kuchyně (návrh skříněk, nářezové plány, podhledové osvětlení… ), koupelny (sanita, pokládky, spárořezy… ), místnosti (modelář místností, čalouněný nábytek, kazetové stropy, elektroinstalace… ), nekonečné knihovny materiálů, textilií, záclon, tapet, svítidel, nábytku a zařízení předních světových výrobců, ale i možnost vytvářet své vlastní objekty.

Místnosti, podlaží i celé budovy je možné vytvářet nástroji pro stavební projektování (tzv. BIM nástroje) nebo importem z ostatních programů (AutoCAD, Revit, ArchiCAD, SketchUp…). Samozřejmostí jsou fotorealistické vizualizace, výkazy a kompletní projektová dokumentace podporující ČSN.

Proč si zvolit právě ARCHLine.XP? Zde jsou ty nejdůležitější body:

1 – Správný software vám ušetří čas.

Práce s vhodným software nesmí být namáhavá, těžkopádná, zdlouhavá a neefektivní, prostě nesmí zabírat spoustu času. Zde i malá změna může znamenat velký problém. Správný software vám může ve skutečnosti čas ušetřit – ARCHLine.XP vám totiž nabízí vše v jednom. Tvorba návrhu automaticky generuje nejen pohledy, ale i půdorysy, řezy, výkazy…, a profesionální fotovizualizace – ty jsou otázkou dvou/tří kliknutí.

Bez pomoci dokonalého software se prostě neobejdete. Klienta pouze takto přesvědčíte, že jste pro danou práci tím nejlepším návrhářem, a ujistíte ho, že máte tu nejnovější technologii, která poskytuje všechny přesné výkresy, kalkulace nákladů a profesionální vizualizace. 

2 – BIM, stavební projektování, architektura.

Propojení interiérového designu a stavebního projektování není třeba vysvětlovat. Stejně tak i správný software pro návrhy interiérů musí být kvalitní stavebně projekční software na nejvyšší úrovní – tedy BIM. A to právě ARCHLine.XP je – zde totiž pracujete přímo se zdmi, otvorovými prvky, stropy… , ale také bytovými doplňky, instalacemi, osvětlením, nábytkem, dekoracemi… .

Nesporně největší výhodou technologie BIM je provázanost půdorysy-pohledy-řezy-dokumentace. Například změna v pohledech (materiál, typ úchytky, přemístění pohovky, zmenšení šířky skříňky…) se automaticky projeví i ve všech souvisejících dokumentech. Úspora času a eliminace chyb je zde proto naprosto jasná. Další výhodou je spolupráce a vzájemná koordinace s ostatními účastníky projektu. Prostě BIM je dnes již samozřejmostí, přidejte se také !

3 – Rekonstrukce, prostory historických budov.

Software pro interiérový design musí zvládnout také složité prostory historických budov a architektonických skvostů. Přesné zaměření takovýchto staveb je nezbytným podkladem pro rekonstrukci, adaptaci nebo modernizaci daného prostoru. Pro tyto specifické úlohy nabízí software ARCHLine.XP sofistikované nástroje jako je zaměřování stávajících stavů, práce s mračny bodů, starý stav/bourací práce/nový stav, ale také konstrukce podkrovních prostor, kleneb a dalších. S programem ARCHLine.XP již nebude pro vás žádný prostor limitujícím.

4 – Kvalitní vizualizace je nutností.

Zákazníci chtějí vidět jak bude jejich nový domov vypadat. Běžný zákazník se ztrácí v projektové dokumentaci. Pomocí programu ARCHLine.XP pro interiérové ​​designéry dokážete vytvořit věrný obraz interiéru, takže je  pro vás snazší ukázat klientům různé kombinace a nápady. Vizualizace těchto změn je okamžitá a vzhledem k provázanosti návrh-dokumentace-vizualizace vám ARCHLine.XP poskytne také okamžitou realizaci změny navrženou zákazníky, bez ohledu na velikost nebo složitost projektu. S programem ARCHLine.XP se nebudete obávat nových nápadů klienta, které se objeví při prezentaci návrhu.

Okamžitá vizualizace změn znamená více času pro návrh a tím i více času pro další zakázky.

5 – Virtuální procházka po interiéru

Fotorealistické vizualizace však nejsou vše – zákazník musí cítit atmosféru interiéru. S programem ARCHLine.XP můžeme pozvat investory na virtuální procházku do projektu. Zákazníci tak uvidí, zda jsou námi navrhovaná řešení šitá na míru jejich potřebám.  Na schůzku s klienty můžete v ARCHLine.XP snadno vytvořit i kvalitní filmy a animace.

6 – Katalogy výrobců

Pokud opravdu chcete, aby vaše práce byla co nejhladší, měli byste se rozhodnout pro návrhový software s možností načítání objektů z katalogů výrobců. Takto získáte přesné rozměry a ceny pro každou položku, kterou přidáte do svého návrhu. ARCHLine.XP je provázán s různými internetovými knihovnami, ale umožňuje také načítání objektů od výrobců (jako je nábytek, spotřebiče, příslušenství, doplňky… ) i tvorbu vlastních objektů (3D modelování).

Hned na začátku procesu návrhu budete moci svým klientům nabídnout přesné cenové kalkulace a  můžete  vygenerovat zprávu se všemi  položkami, kterou pak můžete odeslat výrobci k objednání. 

7 – Modelujte specializovanými nástroji pro navrhování interiérů.

Návrh musí být jednoduchý a zábavný. Všeobecné 3D modelování je většinou složité a únavné. V ARCHLine.XP naleznete i specializované nástroje pro tzv. parametrické modelování. Jedná se o vyspělou funkci a to zejména v případě nábytku – změnou jedné hodnoty se mění i ostatní parametry nábytku. To znamená méně zdlouhavých úprav a více času na kreativitu.

Vedle toho je program vybaven modulem pro návrh osvětlení, elektroinstalace, podhledů, uspořádání obkladů a dlažeb…

8 – Chyba v projektu může znamenat katastrofu

Jediná chyba projektanta může znamenat celoživotní nepříjemnosti pro ty, kdo používají prostory každý den. Křížová kontrola všech návrhů a plánů pomocí softwaru pro návrh interiérů eliminuje výskyt chyb. Výsledkem tedy může být naprosto bezchybný projekt. Takovýto software vám ušetří čas a roky strávené nepříjemnostmi.

Inteligentní aplikace nejsou na rozdíl od člověka náchylné ke zkreslení, díky čemuž je proces rychlejší a výsledky jsou přesnější.

9 – Technická podpora, kurzy a školení

Nedílnou součástí každého software je technická podpora. Při každém návrhu se můžete dostat do úzkých, pak pouze okamžitá podpora např. přes telefon vám dokáže vyřešit vzniklé nepříjemnosti.

Určitě jste již zjistili, že samostudium je zdlouhavý proces, který doprovází řada chyb. Některé problémy jste obcházeli, u některých jste si mysleli, že je nelze vyřešit. Abyste se těchto chyb vyvarovali a mohli program využít na té nejvyšší úrovni, připravili jsme pro Vás Akademii interiérového designu v ARCHLine.XP. Již při sledování těchto kurzů budete překvapeni jak lehce a efektivně se s programem ARCHLine.XP pracuje.

Pořádáme také různé workshopy, semináře a školení.

Závěrem

Práce se software ARCHLine.XP přináší i mnoho dalších výhod – je to funkční a komplexní nástroj, přátelský ke každému interiérovému designérovi. Jednoduchý na naučení a přesný program, využívající technologii BIM, která umožní spolupracovat se specialisty z různých oborů v jednom projektovém souboru. Moderní a čitelné rozhraní zajišťuje vysokou ergonomii programu a automatická tvorba kompletní dokumentace výrazně urychluje práci.

Pokud chcete, aby se vaše projekty vyznačovaly kvalitou a inovací, použijte moderní designové nástroje. Software je přítelem každého interiérového designéra – volbou programu ARCHLine.XP bude práce na projektu i jeho prezentace profesionální a zábavná.