Našich 5 oblíbených vlastností ARCHLine.XP 2021

Neustále vylepšujeme návrhový BIM software ARCHLine.XP přidáváním hodnotných nových funkcí, které každý den zlepšují váš návrh. Zde je 5 našich oblíbených.

1. INOVOVANÝ RENDERING

To je funkce, kterou musí mít každý profesionál, který chce zlepšit svou image a to u každého projektu, který vytváří. Vyberte si z nových předdefinovaných renderovacích sad pro vyšší kvalitu bez šumu a přesvědčivý vizuální dopad.

2. OKAMŽITÁ DOKUMENTACE

Dokumentace specifická pro BIM vyžaduje, abyste zpracovali a sestavili velké množství výkresů a dat. ARCHLine.XP 2021 nabízí výkonné nástroje pro zrychlení a automatizaci procesu dokumentace a publikování pomocí následujících nástrojů:

  1. Chytrá funkce DETAIL zobrazuje část modelu s vyšší úrovní detailů (LOD), která udržuje váš návrh uspořádaný, připojením dalších prvků výkresu, aniž byste je museli modelovat v původním pohledu.
  2. Tisková fronta umožní vytisknout velké množství výkresů (pohledů a tiskových sestav) do jednoho souboru PDF pomocí několika kliknutí. Hotovo
  3. ŘEZY se generují rychlostí světla. I když je váš model složitý, řez se vygeneruje během několika sekund.
  4. KOLMÉ POHLEDY na zeď s okótovaným nábytkem je vzdáleno jen na jedno kliknutí. Nábytek lze navíc zobrazit s dvířky nebo bez nich.
  5. Možnost PŘEKRÝVÁNÍ OBJEKTŮ na půdorysu poskytuje čistší 2D výkresy a skrývá nežádoucí vizuální prvky objektů, které jsou zakryty jinými objekty. Poskytuje jasnější, srozumitelné a přehledné výkresy.

3. TLAČIT / TÁHNOUT

Vytvářejte a upravujte jedinečná 3D tělesa pomocí příkazu Tlačit / Táhnout. Stačí nakreslit obrys a vytáhnout libovolný tvar, který potřebujete. K architektonickým prvkům můžete dokonce připojit vlastní tvary. Od široké konceptualizace vašich nápadů až po podrobné modelování jemných detailů vám nástroj Tlačit / Táhnout dává úplnou kontrolu nad vaším modelováním.

4. PROPOJENÍ SOUBORŮ IFC, RVT, DWG, PDF

Zobrazte externí obsah pro účely koordinace propojením různých formátů souborů. Soubory IFC, RVT, DWG a PDF se automaticky aktualizují, když otevřete projekt, lze je aktualizovat i manuálně kdykoli se rozhodnete.
Propojené modely se zobrazují ve 2D i 3D a lze také přistupovat k přidruženým BIM datům.

5. PODPORA 3D POLOHOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

ARCHLine.XP podporuje zařízení 3D Connexion jako SpaceMouse® a CadMouse pro profesionální a plynulý návrh.

„3Dconnexion navrhuje výkonný ergonomický hardware založený na výzkumu a inteligentní, snadno použitelný software, vzájemně hladce propojené, aby práce v nejpopulárnějších CAD aplikacích a 3D prostředích na světě byla rychlá, pohodlná a zábavná.

Od našich 3D myší SpaceMouse® až po CadMouse, představují produkty 3Dconnexion vynikající způsob, jak mohou profesionálové v CAD pracovat a zažít digitální svět. “
3D Connexion

Který se vám líbí nejvíce? Prohlédněte si seznam nových funkcí zde!